MergenPro A.Ş., Malwarebytes Kurumsal Siber Güvenlik Çözümleri Türkiye Partneri Oldu

MergenPro_MalwareBytes_Kare_PNG
Mergen-Pro-Logo-Mark

Türkiye Partneri olarak, alanında yüzlerce ödüle sahip olan Malwarebytes kurumsal çözümlerini  sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Malwarebytes çözümleri, hergün yaklaşık 250.000 kez yüklenmekte ve 8 Milyondan fazla tehdidi algılamakta ve engellemektedir. Halihazırda başka bir siber güvenlik çözümlerinin kurulu olduğu uç noktaların %39’unda çeşitli tehditleri bulmaktadır. Her ay dünya genelinde 180 Milyondan fazla güvenlik taraması Malwarebytes ile gerçekleşmektedir.

Diğer güvenlik çözümlerinin yeterli olmadığı, gerçek zamanlı tehdit haritasına https://www.malwarebytes.com/remediationmap  bağlantısından ulaşabilirsiniz.  

Malwarebytes siber güvenlik çözümleri,

  • Birçok geleneksel koruma çözümünün farkına dahi varamadığı tehditleri farklı katman analizleri ile belirlemekte ve kurumlar için siber tehditlere karşı en gelişmiş koruma sağlamaktadır.
  • Diğer birçok güvenlik çözümünün aksine Malwarebytes teknolojisi zararlı bir işlemin geride bıraktığı  tüm kalıntıları da temizler. 
  • Olay öncesi ve olay anı için davranış ve imza tabanlı yedi ayrı güvenlik katmanı yanı sıra, Ransomware (fidye zararlıları) Rollback gibi gelişmiş olay sonrası iyileştirmelerde sağlamaktadır. 
  • Kullanıcı dostu yönetim konsolu üzerinden  otomatik yapılandırma araçları ile yapay zeka tekniklerini kullanarak bilişim teknolojileri (IT) personel ve veri kayıp maliyetlerinin azaltılmasını sağlamaktadır.
  • Mevcut güvenlik sistemleri (SIEM, SOAR, NAC, ITSM, UEM, vs.) ile API üzerinden entegrasyon sağlanabilmektedir.

Malwarebytes Incident Response (IR), Endpoint Protection (EP), Endpoint Detection and Response (EDR) çözümleri ile siber güvenlik ihtiyaçlarınızı en üst seviyede karşılıyoruz. Kullanıcılar tarafından kolaylıkla yönetilen merkezi konsol üzerinden Windows, Mac ve Linux uç nokta ve sunucularınıza hızlıca kurulum yapabilir ve en yüksek korumayı etkinleştirebilirsiniz. Malwarebytes’ın kurumsal çözümleri ile tanışmak, demo lisans ve detaylı bilgiler için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

https://mergenpro.com/iletisim/

Bu ve benzer haberlere hızlıca ulaşma için lütfen bizi sosyal medya kanalları üzerinden takip edin.