Eğitimler

Eğitime yatırım yapan bireyler ve kuruluşlar geleceklerine yatırım yapmaktalar. Doğru eğitimler ve kaynaklarla talep gören bir siber güvenlik (cyber security), adli bilişim (digital forensics) veya olaya müdahale (incident response) uzmanı olabilir; iyi ücretli, kritik öneme sahip görevlerde çalışabilirsiniz.

 
Firmamız uygulamalı siber güvenlik, adli bilişim, olaya müdahale becerilerini katılımcılara sağlamaya kendini adamıştır, çünkü bir kuruluştaki herkesin (teknik olmayan çalışanlardan BT güvenlik personeline, kuruluşun güvenlik liderliği ekibine kadar) sürekli gelişen tehditlere karşı savaşta kritik bir savunma hattı oluşturmasının önemini biliyoruz.

 
Eğitimler kendi alanında deneyimli ve uzman kişiler tarafından verilmektedir, eğitim içerikleri gelişen teknolojilere ve bakış açılarına göre sürekli güncellenmektedir. Eğitimlerin tümü güncel uluslararası kabul görmüş standartlara göre hazırlanmıştır, yüksek kaliteli içerikleri ile katılımcıların interaktif olmasını sağlayan yapıda, ilgi çekici ve eğlencelidir. Eğitimini tamamlayan herkes, öğrendiği bilgi ve becerileri hemen uygulamaya başlayabilir.


Eğitimlerimiz, incelemecilerin adli amaçlı çalışmalarını kolaylıkla kendileri yapacak çeşitli seviyelerde verilmektedir. Tüm eğitimler modüler yapıda olup, kurum ya da grupların isteği doğrultusunda içerik ve süreleri özelleştirilebilmektedir. Eğitimlerde teorik bilgilerin yanı sıra bu teorik bilgilerin kapsamlı uygulamaları yapılarak hem pekiştirme hem de katılımcıların pratik kazanmaları sağlanmaktadır.

 
Eğitimlerimizde katılımcıların herhangi bir yazılıma ya da araca bağımlı olmadan, doğrudan verilere odaklanarak derinlemesine analiz yapabilmeleri ön planda tutulmaktadır. Eğitimlerin temel amacı, sadece bir yazılımı kullanmak ve belli düğmelere basarak sonuçları anlamaya çalışmak değil ham verilerin yorumlanması ve analiz edilmesi becerisinin hem teorik hem de pratik olarak kazanılmasıdır.

 
Eğitimler canlı çevrimiçi (online) ve yüz yüze yapılabilmektedir. Yapılan ölçme ve değerlendirme sınavı sonrasında eğitimi başarı ile tamamlayan katılımcılara firmamız tarafından sertifika verilmektedir.

MergenPro Logo Horizontal