MergenPro MSAB Logo

Mobil Adli Bilişim için komple çözümler

MSAB mobil adli bilişim yazılım çözümlerinin, platformlarının ve hizmetlerinin birleşik gücü, daha fazla davayı daha düşük maliyetle daha yüksek güvenilirlikle çözmenizi sağlar.

MSAB ile Mobil Adli Bilişim İncelemelerinizi Güçlendirin

MSAB, yazılım çözümleriyle insan hayatını korumak için mobil cihaz inceleme ve analizine yönelik adli bilişim teknolojisinde küresel bir liderdir. Misyonu, EU ForMobile standart projesi ile birlikte geliştirilen ürünleri kullanarak gerçekleri ortaya çıkartmak ve masumları korumaktır. MSAB 1984’ten beri mobil iletişim alanında faaliyet göstermektedir ve 2003’ten beri mobil adli bilişim alanına odaklanmıştır. MSAB öncelikle kolluk kuvvetlerine, aynı zamanda hapishanelere / ıslah kurumlarına, istihbarat kurumlarına, mali otoritelere, sınır kontrol kurumlarına, ordulara ve belirli özel şirketlere çözümlerini sunmaktadır.

MSAB, müşterilerimizin dünyayı daha güvenli bir yer haline getirme misyonlarını yerine getirmelerini sağlayan ve güçlendiren yüksek kaliteli, kullanımı kolay mobil adli bilişim yazılımı geliştirmekte ve sunmaktadır. MSAB mobil adli bilişim çözümleri, dünya çapında birçok kuruluşun yeteneklerini artırmasına ve verimliliği artırmak, gecikmeleri ve uzun cihaz inceleme süreçlerini ortadan kaldırmak için mobil adli bilişim operasyonlarını merkezden dağıtmasına yardımcı olmuştur.

Kurumları Mobil Adli Bilişim Çözümleriyle Güçlendirme

Çıkarım

XRY ile daha fazla veriyi daha hızlı ve daha kolay kurtarın. Günümüzün mobil cihazlarından daha fazla dijital adli veriyi daha kısa sürede ve tam bir bütünlükle çıkartın ve çözün, böylece bu verilerin mahkemede geçerli olmasını sağlayın.

Analiz

XAMN ile kritik kanıtları ve bilgileri bulun. Adli bir ortamda kullanmak için yüzlerce gigabayt mobil veriyi etkili bir şekilde arayın, filtreleyin, inceleyin, görselleştirin ve analiz edin.

Yönetim

XEC ile kontrolü elinize alın ve operasyonlarınızı hızlandırın. Mobil adli bilişimi yönetin, ekibinizin performansını artırın, adli bilişim yazılımını anında güncelleyin, işlemleri izleyin ve raporlayın.

MSAB Ekosistemi: Dijital adli bilişim için eksiksiz çözümler

Mobil adli bilişim ekosistemi, kurumları güçlendirmek, operasyonları hızlandırmak, daha verimli soruşturmalar yürütmek ve dijital kanıtların tutarlı kalitesini sağlamak için eksiksiz bir dijital adli bilişim çözümü olarak tasarlanmıştır.

Entegre Adli Bilişimin Geleceği: Dijital Adli İncelemeler için Ekosistem Çözümleri

Mobil cihaz bir veri madeni gibidir. Soruşturmaların ve istihbarat çalışmalarının %98’inin dijital kanıtlara dayandığı günümüzde genellikle en kritik faktördür. Ancak mobil adli bilişimin gücü ve potansiyeli çoğu zaman fark edilmemektedir.

Doğru yerlerde doğru mobil adli bilişim araçlarına sahip olmak kolluk kuvvetleri için büyük bir fark yaratabilir. Soruşturmaları hızlandırmanıza, incelenecek cihaz yığınlarını ortadan kaldırmanıza ve verimliliği artırmanıza olanak sağlar.

MSAB Ekosistemi, kurumunuzu güçlendirmek ve hızınızı, verimliliğinizi ve kontrolünüzü önemli ölçüde artırmak ve aynı zamanda maliyetten tasarruf etmek için ihtiyacınız olanı size verecektir.

MergenPro MSAB Ecosystem
MergenPro MSAB Law Enforcement

Mobil adli bilişim çözümlerimizi seçmek için ikna edici bir neden: XRY dosya formatı adli açıdan güvenlidir

XRY, kolluk kuvvetlerinin cep telefonundan veri kurtarma yoluyla elde edilen kişisel verilerin saklanmasıyla ilgili riskleri azaltmak için tüm gerekli teknolojik adımları attıklarını göstermelerini sağlar.

XRY adli dosya formatı, dijital verilerin güvenli bir gözetim zincirini sağlamak için tasarlanmış güvenli bir adli dosya konteyneri ile yerleşik koruma ve şifrelemeye sahiptir. Bu, açık dosya formatlarında saklanan verilerle ilişkili risklerin önlenmesine yardımcı olmaktadır.

MSAB Ekosistemi
Dijital adli bilişim operasyonlarını iyileştirmek için yeni olanaklar

MSAB – mobil adli bilişim sektörünün öncüsü olarak – misyonunu, kurumların önemli dijital adli bilişim iyileştirmeleri yapmalarını sağlamaya adamıştır.

Uzmanlığımıza ve küresel müşteri deneyimimize dayanarak, sistemimizi modern soruşturmaların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dikkatlice tasarladık ve mevcut kanıtlanmış güvenilir teknolojimize yeni araçlar ve uygulamalar ekledik.

MSAB Ekosistemi üç alana ayrılmıştır: Uygulamalar, Platformlar ve Hizmetler. Bu çözümler bir araya getirildiğinde farklı görevler, durumlar ve kullanıcı rolleri için bir dizi aracı kapsar.

XRY artık her zamankinden daha hızlıdır ve basit özellikli telefonlardan başlayarak en zorlu iOS ve Android akıllı cihazlara kadar her tür cihazdan veri çözmeyi destekler.

XAMN, yüksek kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunacak şekilde gelişmiştir ve hem araştırmacı hem de analistler için kurtarılan tüm verilerin inanılmaz derecede çok yönlü görünümlerini sağlar.

XEC ürün yelpazesi, her zamankinden daha fazla denetim ve operasyonel destek sağlar. Birlikte, tüm kaynaklarınızı her zamankinden daha verimli kullanmanızı sağlayan eksiksiz bir mobil adli bilişim ekosistemi çözümü oluştururlar.

 

MergenPro MSAB Ecosystem of Mobile Forensics

Tüm soruşturma sürecine yönelik uygulamalar
MSAB ürünleri ve benzersiz yetenekleri

Yazılım uygulamalarımız üç ürün ailesine ayrılmıştır; XRY, XAMN ve XEC, her biri bir soruşturmanın farklı aşamalarına adanmıştır: çıkarma, analiz ve yönetim.

XRY: Mobil cihazlardan hedeflenen ve daha yüksek kaliteli verileri her zamankinden daha kısa sürede güvenli bir şekilde çıkarmanızı ve aynı zamanda gözetim zinciri için kanıtların bütünlüğünü tam olarak korumanızı sağlayan güçlü, sezgisel ve verimli bir yazılım. XRY araç ailesi MSAB portföyünün amiral gemisidir.

XAMN: Kritik kanıtları daha hızlı bulmanıza ve büyük verileri daha etkili bir şekilde analiz etmenize yardımcı olan güçlü bir çözüm. Göreviniz ister bilgi toplamak ve raporlamak, ister suçu önlemek veya hızlı bir şekilde sağlam kanıtlar üretmek olsun, XAMN aşırı veri yüklemesinden önemli öğeleri bulmaya ve kanıt raporlamaya kadar mümkün olan en hızlı yolu sağlar.

XEC: Yönetim maliyetlerini azaltmak, kuruluşunuz için gerçekten eksiksiz ve verimli bir mobil adli bilişim sistemi oluşturmak, uyarlamak ve düzene sokmak için araçları tek bir noktadan bağlamanıza, veri aktarmanıza ve tüm MSAB uygulamalarınızı yönetmenize olanak tanıyan merkezi bir yönetim paketi.

Tüm bu uygulamalar, mobil verilerin artan önemi nedeniyle adli bilişim araçlarının etkin yönetimi, dağıtımı ve raporlanmasına yönelik artan ihtiyacı karşılamak için birlikte çalışır.

Her durum için uygun platformlar

Platformlarımız, MSAB yazılımı için özel olarak tasarlanmış bir dizi donanım çözümü sunar ve en önemlisi, müşterilerimizin (kolluk kuvvetleri, askeri ve devlet kurumları) farklı ihtiyaçları için tasarlanmış ürünlerdir. Beş farklı platform sunuyoruz:

Platformlarımız iki seçeneğe ayrılır: Açık ve Anahtar Teslim.

Açık Platform Çözümleri:
Açık platformlar, Windows bilgisayarlar için tasarlanmış işaretle ve tıkla arayüzleri ile geleneksel yazılım uygulamalarıdır. Kullanıcının ihtiyaç duyduğu diğer uygulamalar ile aynı anda çalışabilir.

Anahtar Teslim Platform Çözümleri:
Anahtar teslim platformlar, dokunmatik ekran arayüzlerine sahip özel donanım sistemleridir. Kullanıcıları eğitme ve yetiştirme ihtiyacını en aza indirir ve yöneticiler için standardizasyon sağlar.

MergenPro MSAB Platforms

Daha detaylı bilgi için lütfen MergenPro satış ekibi ile info@mergenpro.com üzerinden iletişime geçiniz.

MergenPro Logo Horizontal