Webinar:
Adli Bilişimde Hızlı Triyaj Araçları

Ücretsiz Online (Çevrimiçi) Webinar Semineri
Adli Bilişimde Hızlı Triyaj Araçları

29 Ocak 2024 / Saat 14:30 – 15:30 (Türkiye Saati)
Katılmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

MergenPro ve Cyacomb, sizleri ücretsiz web seminerine davet ediyor.  

Sürekli sayıları artan incelenecek materyal ve cihazlar için Cyacomb’un araçlarının sizlere nasıl yardımcı olduğunu öğrenin. 

MergenPro Cyacomb Webinar

Cyacomb Forensics araçları hızlı, basit, kapsamlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Adli bilişim konusunda teknik tecrübesi olmayan (veya çok az olan) kullanıcılar tarafından bile rahatlıkla kullanılabilir.

Webinarımıza 29 Ocak’ta katılarak soruşturmalarınızı ve incelemelerinizi nasıl destekleyebileceğimiz ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Oturum Kapsamı:
⏩️ Cyacomb çözümleri, derinlemesine adli bilişim bilgisi gerektirmeden hızlı, basit ve kapsamlı araçlarla davaların çözümlerini hızlandırmak ve birikmiş işleri azaltmak için hızlı triyajdan nasıl yararlanmaktadır?
📵 Mobil Cihaz Triyajı gibi yakın zamanda yayınlanan özellikler ve kolluk kuvvetlerinin/özel incelemecilerin bu yeni olanaklardan nasıl yararlanabileceği.
🆕 Internet Watch Foundation (IWF) Vakfı’nın 1,2 milyon görüntü veritabanı da dahil olmak üzere kolayca erişilebilen yeni veri kümeleri. (Cyacomb’un araçlarından herhangi biriyle kullanmak tamamen ücretsizdir.)